طراحی سایت مثل دیجی کالا

طراحی سایت مثل دیجی کالا

حتما تا به حال چندین بار نام دیجی کالا را شنیده اید! دیجی کالا یک فروشگاه بزرگ اینترنتی میباشد.این فروشگاه اینترنتی توانسته مخاطبین بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند.بر همین اساس بسیاری از کسب و کارها برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود درخواست وب سایتی مثل دیجی کالا را دارند!در واقع کپی طرح گرافیکی ممنوع نیست اما سایت ساز یابکو به شما پیشنهاد میدهدکه از طرح های جدید استفاده کنید.اگر بخواهید که وب سایت شما متمایز باشد و برند، باید طرحی پیاده سازی کنید که شبیه هیچ کس نباشد.در پیاده سازی طرح های شما طراحی وب سایت یابکو میتواند شما را راهنمایی کند.

علاوه براینکه دیجی کالا از نظر ظاهری طراحی خوبی دارداز نظر فنی هم بسیاری از الزامات یک فروشگاه اینترنتی در آن رعایت شده است. سئو دیجی کالا بسیار خوب است.به عنوان مثال اگر فروشگاه اینترنتی در گوگل سرچ کنید سریعا وب سایت دیجی کالا به شما نمایش داده میشود. علاوه  بر تمام موارد گفته شده دیجی کالا یک وب سایت ایمن است یعنی تمامی درگاه های پرداخت آن اطلاعات امنیتی دارند.دیجی کالا به صورت کاملا ریسپانسیو واکنش گرا طراحی شده است یعنی اگر وب سایت دیجی کالا را در گوگل سرچ کنید اندازه آن با گوشی و تبلت شما یکسان است. 

طراحی وب سایت شبیه دیوار

در زمان های گذشته مردم از روش های مختلفی برای تبلیغات، خرید و فروش و ... استفاده میکردند.تا اینکه اپلیکیشنی به نام دیوار ساخته شد.در این اپلیکیشن کسب و کارها بدون واسطه اجناس و محصولات خود را برای فروش میگذاشتند و افرادی هم این اجناس را میخرند.دیوار یک اپلیکیشن بی واسطه است که فقط خریدار و فروشنده میتوانند با هم در ارتباط باشند.

برای طراحی وب سایت شبیه دیوار از ظاهر و بحث های گرافیکی که بگذریم، قسمت فنی آن مورد بحث است.سایت دیوار از نظر سرعت، سرعت بسیار بالایی دارد.روزانه هزاران آگهی در این سایت ثبت و منتشر میشود.بنابراین باید از نظر فنی شرایط لازم برای این بستر فراهم شود تا کاربران پس از ورود به سایت و اپلیکیشن با کندی سرعت مواجه نشوند.