مراحل سفارش وب سایت

مراحل سفارش وب سایت

مراحل سفارش وب سایت

مراحل سفارش وب سایت قوانین و قواعد خاص خود رادارد.برای سفارش طراحی وب سایت در یابکو باهیچ ابهامی روبه رو نخواهید شد.برای طراحی وب سایت از سایت ساز یابکو کافیست وارد وب سایت yabco.ir شوید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.در صورت هرگونه مشکل با پشتیبانی سایت ساز یابکو در تماس باشید.

 امکانات طراحی وب سایت

دامنه .ir رایگان 

پنل مدیریت کاملا اختصاصی

قالب های متنوع و رایگان

امکان درج محصول، میزان موجودی، میزان تخفیفات، تنظیمات سئو هر محصول

صدور فاکتور برای سفارشات، افزایش حجم از طریق پنل مدیریت، معرفی خدمات، ویترین محصولات

تمامی امکانات برای سفارش طراحی وب سایت در یابکو برای شما آماده شده است.در صورت نیاز به امکانات بیشتر میتوانید آن را به صورت یک درخواست برای تیم فنی یابکو ارسال کنید.در صورت امکان درخواست شما به وبسایتتان اضافه میشود.

چرا در یابکو سفارش طراحی وب سایت به صورت 48 ساعته میباشد؟

یابکو یک سامانه سایت ساز و فروشگاه ساز است.بستر فنی سایت ساز یابکو به مدت 4 سال به طول انجامید و بعد از این 4 سال امکانات جدیدتری بر روی این بستر قرار گرفته است و همچنان هم ادامه دارد.این سامانه بستری را برای بسیاری از کسب و کارها فراهم کرده تا بدون نیاز به دانش فنی برنامه نویسی در مدت 48 ساعت صاحب یک وب سایت فروشگاهی یا خدماتی شوند.یابکو فقط سایت ساز و فروشگاه ساز نیست، طراحی اپلیکیشن خبری، فروشگاهی، رزرواسیون و ... در مدت زمان 10 الی 15 روز از دیگر خدمات سایت ساز یابکو میباشد.

اولین قدم برای طراحی وب سایت

ثبت دامنه

در مقاله دامنه چیست در مورد انواع دامنه ها و تفاوت آن ها باهم گفته ایم، اولین قدم در طراحی وب سایت انتخاب دامنه است.باسفارش طراحی وب سایت از یابکو دامنه .ir به صورت رایگان به شما اختصاص داده میشود.مدت زمان سفارش طراحی وب سایت شما تا زمان تحویل آن 48 ساعت زمان میبرد.در این مدت تیم پشتیبانی یابکو محتواگذاری اولیه وب سایت شما را با محصولات و خدماتتان انجام داده و وب سایت را به صورت آماده به شما تحویل میدهند.

آموزش پنل مدیریت

فیلم های آموزش پنل مدیریت در قالب یک DVD به شما داده میشود.در صورت هرگونه ابهام در پنل مدیریت وبسایت تیم پشتیبانی یابکو به صورت 24 ساعته پاسخگو میباشد.

یابکو تمامی شرایط را با بالاترین امکانات و حداقل هزینه برای شما فراهم میکند .هر کسب و کاری میتواند با یابکو وارد دنیای وب و دیجیتال مارکتینگ شود.امروزه با گسترش دنیای مجازی بسیاری از کسب و کارها وارد دنیای اینترنت و فروش آنلاین شده اند.به طوریکه تخمین زده شده تا سه سال آینده 50 درصد مغازه های سنتی از بین میروند.مدیریت یک وب سایت و اپلیکیشن بسیار سخت است، اما با سفارش طراحی وب سایت از یابکو در هر کجا که هستید با استفاده از گوشی موبایلتان وب سایت خود را مدیریت کنید.

برای سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی، خدماتی، رزرواسیون و ... با طراحی وب سایت یابکو در ارتباط باشید.

مزایای طراحی وب سایت

دیگر زمان آن رسیده که از فروش سنتی فاصله بگیرید یا در کنار فروش سنتی فروش آنلاین خود را هم استارت بزنید.این زنگ خطر برای تمامی کسب و کارها وجود دارد، فروش آنلاین میتواند مشتریان شما را چند برابر کند.مغازه یا فروشگاه شما 24 ساعته نمیتواند خدمات رسانی کند و اگر هم امکان خدمات رسانی 24 ساعته وجود داشته باشد این کار برای شما گران تمام میشود.

هزینه نیرو، هزینه مکان، هزینه انرژی(آب، برق، گاز و ...)، از همه مهمتر افراد جامعه ترجیح میدهند به صورت انلاین در ساعت 3 شب خرید کنند تا اینکه بخواهند به فروشگاهی مراجعه کنند.مثال بارز این جمله اسنپ است.ساعت 2 شب به جای استفاده از تاکسی میتوان در منزل یک اسنپ کرایه کرد.

کلام آخر

فروش محصولات خود را محصور به مکانی که در آن هستید نکنید، از اینترنت و وب سایت برای فروش بیشتر و دیده شدن خدماتتان استفاده کنید.